Første kvalikrunde til NM

Da nærmer det seg første kvalifiseringsrunde med spennende lokaloppgjør.

 

Det er duket for mange spennende lokaloppgjør når den norske fotballsesongen sparkes offisielt i gang med kvalifisering til NM. Hvem går videre, og hvem får til slutt møte Brann og andre eliteserieklubber? Vi gleder oss til cupen er i gang.

Her er kampene i 1.kvalifiseringsrunde NM menn: 

Tistedalen – Sparta Sarpsborg
Sarpsborg FK – Borgar
Borgen – Østsiden
Selbak – Kråkerøy
Trosvik – Korsvoll
Ås – Rilindja
Nesodden – Drøbak/Frogn
Nordstrand – Oslo City
Fagerborg – Røa
Årvoll – Sprint/Jeløy
Grüner – Manglerud Star
Hasle-Løren – Oldenborg
Ready – Oslojuvelene
Holmen – Lokomotiv Oslo
Grei – Lommedalen
Rømskog – Fu/Vo
Aurskog Høland – Raumnes & Årnes
Skårer – Eidsvold Turn
Skedsmo – Fet
Skjetten – Rælingen
Hauerseter – Gjerdrum
Moelven – Lillehammer
Faaberg – Storhamar
Løten – Sander
Kolbu/KK – Valdres
Grue – Ottestad
Trysil – Flisa
Gran - Redalen
Konnerud – Lyn
Svelvik – Re
Modum – Hallingdal
Birkebeineren – Jevnaker
Drammen – Vestfossen
Kongsberg – Flint
Husøy & Foynland – Tollnes
Halsen – Urædd
Skarphedin – Folkets Klubb Grenland
Tønsberg – Åssiden
Hei – Eik Tønsberg
Express – Vigør
Donn – Randesund
Mandalskameratene – Lyngdal
Flekkefjord – Eiger
Ålgård – Lura
Brodd – Frøyland
Austrått – Hinna
Nærbø – Randaberg
Vaulen – Riska
Madla – Staal Jørpeland
Vardeneset – Kopervik
Vedavåg Karmøy – Åkra
Odda – Øystese
Austevoll – Vadmyra
Follese – Sotra
Gneist – Frøya
Sund – Vestsiden/Askøy
Bjarg – Lyngbø
Loddefjord – Varegg
Nordhordland – Os
Valestrand Hjellvik - Tertnes
Arna Bjørnar – Årdal
Stryn – Tornado Måløy
Eid – Fjøra
Godøy – Rollon
Volda – Bergsøy
Herd – Skarbøvik
Spjelkavik – Norborg
Sunndal – Surnadal
Træff – Eide/Omegn
Averøykameratene – Kristiansund
Trygg/Lade – Rødde
Orkla – Alvdal
Meldal – Buvik
KIL/Hemne – Kattem
Charlottenlund – NTNUI
Kolstad – Sverresborg
Åfjord – Verdal
Namsos – Steinkjer
Neset – Rørvik
Kvik – Heimdal
Fauske/Sprint – Tverrlandet
Brønnøysund – Sandnessjøen
Stålkameratene - Mosjøen
Grand Bodø – Junkeren
Melbo - Sortland
Medkila – Mjølner
Leksnes – Lofoten
Salangen – Skarp
Kvaløya – Ishavsbyen
Lokomotiv Tromsø – Fløya
Skjervøy – Lyngen/Karnes
Porsanger – Tverrelvdalen
Hammerfest – Bossekop
Bjørnevatn – Kirkenes

Siste spilledag er onsdag 16. mars. Klubbene kan bli enige om å spille kampen på et tidligere tidspunkt.

 

Siste videoer fra Lokalfotball

Tippeligaen