Slik spilles 1.kvalikrunde i NM

Sjekk hvem som møtes i første kvalikrunde!

Sjekk hvem som møtes.

Norges Fotballforbund har satt opp kampene i den første kvalifiseringsrunden til NM herrer 2014:

Kamptidspunkt er berammet til lørdag 22. mars kl 15.00, men kampene kan spilles på et tidligere tidspunkt eller i løpet av søndag 23. mars dersom det er enighet mellom klubbene om dette.

Kampene i 2. kvalifiseringsrunde runde spilles lørdag 5. april.

Flere lokale klubber skal i aksjon i kvalifiseringsrunden.

  1. Sarpsborg FK – Sparta Sarpsborg
  2. Trosvik – Kråkerøy
  3. Askim – Sprint/Jeløy
  4. Selbak – Østsiden
  5. Ås – Nesodden
  6. Nordstrand – Røa
  7. Ullern – Fossum
  8. Lokomotiv Oslo – Oslo City
  9. Oppsal – Oldenborg
  10. Korsvoll – Lille Tøyen
  11. Hasle/Løren – Kolbotn
  12. Holmlia – Romsås
  13. Rustad – Oslojuvelene
  14. Frigg – Fagerborg
  15. Fjellhamar – Funnefoss/Vormsund
  16. Gjerdrum – Klemetsrud
  17. Rælingen – Høland
  18. Skårer – Fet
  19. Skjetten – Skedsmo
  20. Hauerseter – Storhamar           
  21. Stange – Flisa
  22. Moelven – Toten
  23. Grue – Sander
  24. Fart – Ottestad
  25. Lillehammer – Follebu
  26. Gran – Nordre Land
  27. Solberg – Modum
  28. Stoppen – Vestfossen
  29. Jevnaker – Holeværingen
  30. Drammen FK – Drammens BK
  31. Slemmestad – Lommedalen
  32. Re – Åssiden
  33. Runar – Flint
  34. Husøy & Foynland – FK Tønsberg
  35. Tollnes – Larvik Turn
  36. Urædd – Skarphedin
  37. Ulefoss – Kjapp
  38. Vigør – Donn
  39. Randesund – Høllen
  40. Lyngdal – Mandalskameratene
  41. Eiger – Flekkefjord
  42. Brodd – Austrått
  43. Vardeneset – Staal Jørpeland
  44. Sola – Vaulen
  45. Klepp – Rosseland
  46. Nærbø – Frøyland
  47. Hundvåg – Madla
  48. Riska – Randaberg
  49. Kopervik – Åkra
  50. Lyngbø – Odda
  51. Frøya – Varegg
  52. Os – Lysekloster
  53. Nordhordland – Vadmyra
  54. Sotra – Austevoll
  55. Smørås – Djerv
  56. Hovding – Bjarg
  57. Bremnes – Djerv 1919
  58. Tertnes – Norges Handelshøgskole
  59. Arna-Bjørnar – Radøy/Manger
  60. Årdal – Vik
  61. Øystese – Voss
  62. Stryn – Tornado Måløy
  63. Larsnes/Gursken – Eid
  64. Spjelkavik – Stranda
  65. Rollon – Skarbøvik
  66. Volda – Bergsøy
  67. Norborg – Brattvåg
  68. Surnadal – Sunndal
  69. Averøykameratene – Eidsvåg
  70. Tynset – Alvdal
  71. Buvik – Kil/Hemne
  72. Heimdal – Kolstad
  73. Meldal – Orkla
  74. Byneset – Charlottenlund
  75. Sverresborg – Trygg/Lade
  76. Strindheim – NTNUI
  77. Stjørdals Blink – Skarp
  78. Vuku – Verdal 
  79. Neset – Steinkjer
  80. Bjørgan – Åfjord
  81. Rørvik – Namsos
  82. Stålkameratene – Fauske/Sprint
  83. Sandnessjøen – Mosjøen
  84. Junkeren – Innstrandens
  85. Grand Bodø – Tverlandet
  86. Hardhaus – Mjølner
  87. Sortland – Lofoten
  88. Salangen – Senja
  89. Lyngen/Karnes – Skjervøy
  90. Ishavsbyen – Fløya
  91. Bossekop – Sørøy Glimt
  92. Tverrelvdalen – Hammerfest
  93. Porsanger – Bjørnevatn
  94. Kirkenes – Norild

 

Siste videoer fra Lokalfotball

Tippeligaen